Тренінг “Ромська школа громадсько-політичної участі” для ромської молоді

Дата та час події: 01 Серпня 2020
A+ A- Підписатися

Ромських активістів та активісток з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей запрошують до практичного навчання на третю програму “Ромська школа громадсько-політичної участі”.

Навчання має посилити потенціал ромських активістів впливати на місцеву політику в громадах та відбудеться протягом серпня – вересня 2020 року. 15 учасників програми будуть дібрані на конкурсній основі до кінця липня 2020 року.

Впровадження децентралізації та інших реформ у місцевих громадах значно підвищує можливості для жителів громад (включно з ромською спільнотою) впливати на розв’язання багатьох проблем та розвивати громаду. Місцеві вибори 2020 року та нова конфігурація можливостей для громадського впливу в об’єднаних територіальних громадах є значним викликом та можливістю для ромських активістів (активісток), які прагнуть бути голосом як ромської спільноти, так і всієї місцевої громади.

Зважаючи на такий запит і виклики, Правозахисний Ромський центр спільно з Одеською обласною організацією Комітету виборців України у 2020 році вирішили впровадити підхід менторської підтримки для чотирьох локальних ініціатив, які будуть впроваджені протягом серпня – вересня 2020 року та не матимуть стосунку до будь-яких передвиборчих заходів. Подавати ініціативу на конкурс менторської підтримки можна в індивідуальному порядку чи від ініціативної групи. Перевага віддаватиметься учасникам попередніх двох ромських шкіл громадсько-політичної активності, а також ініціативам, які залучатимуть до діяльності учасників Ромської школи громадсько-політичної активності – 2020.

Школа буде проведена через чотири навчальні модулі, які відбудуться в офлайн- та онлайн-форматі. Між модулями учасники виконуватимуть поетапно практичне завдання – моніторинг проблем у своїх громадах та формування запиту для місцевих змін. 

Детальну інформацію та посилання на анкету, яку треба заповнити до 31 липня, можна знайти тут

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: