Тренінг “Перехідне правосуддя” для журналістів та громадських активістів, які висвітлюють скоєні в Україні міжнародні злочини

Дата та час події: 16 Грудня 2024, 17:00
A+ A- Підписатися

Громадська організація IUSTICOM запрошує медійників та громадських активістів, які займаються висвітленням міжнародних злочинів, скоєних в Україні, взяти участь у тренінгу “Перехідне правосуддя”, який відбудеться 16 грудня 2024 року з 10:00 до 16:30 за київським часом у форматі онлайн.

Тренінг зосереджений на розумінні принципів, механізмів і викликів перехідного правосуддя. Захід включатиме блок про роль медіа у перехідному правосудді та підходи до роботи зі свідченнями жертв, зокрема з урахуванням принципу “не нашкодь”. Захід включатиме виступи міжнародних експертів: Ольги Кавран, Нерми Єлачич та Рефіка Ходжича. Буде забезпечено синхронний переклад між англійською та українською мовами. 

Для участі організатори тренінгу просять зареєструватися у короткій формі

Громадська організація IUSTICOM – перша НУО, яка зосереджена на комунікації правосуддя шляхом активної взаємодії між різними механізмами притягнення до відповідальності та їхніми зацікавленими сторонами через реалізацію різноманітних проєктів, заходів та активностей.

IUSTICOM також збільшує кількість точної інформації про перехідне правосуддя та різні механізми притягнення до відповідальності в публічному просторі.

Цей тренінг проводиться в рамках програми “Відновлення гідності та правосуддя в Україні”, спрямованої на притягнення до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в Україні. Загальна програма фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів і реалізується Міжнародною організацією з права розвитку (IDLO) у партнерстві з Інститутом Т. М. К. Ассера (Asser Insetuut), Центром міжнародно-правового співробітництва (CILC) та Нідерландським Гельсінським комітетом (NHC).

Проєкт спрямований на інституційне зміцнення та розвиток потенціалу різних сторін в Україні, які мають справу з міжнародними злочинами: прокурорів, поліціянтів, суддів, а також журналістів та організацій громадянського суспільства. Ми віримо, що за підтримки міжнародної спільноти Україна зможе досягти притягнення до відповідальності за ці злочини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter