Тренінг “Міжнародна адвокація в умовах кризи”

Дата та час події: 04 Грудня 2020 – 05 Грудня 2020
A+ A- Підписатися

Міжнародна адвокація – це один з основних інструментів, якими мають володіти правозахисник або правозахисниця на сьогодні. Вміння правильно доносити, представляти інформацію в міжнародних правових інституціях і вчиняти тиск на політичних суб’єктів, які мають важелі впливу на світовому рівні, та взагалі проводити якісну адвокаційну кампанію від початку і до кінця – ось що необхідно вміти будь-якому громадському діячу та громадській діячці для вирішення глобальних проблем з порушенням прав людини у своїй країні і не тільки.

Але 2020-й вносить свої корективи у звичний перебіг подій та повсякденні практики всіх, не винятком стала робота громадського сектору. Цей рік приніс нам багато криз, які також сильно вплинули на те, як функціонують міжнародні правові та політичні інституції, а це значить, що змінились і підходи до взаємодії з ними. Бути свідомими цих змін – мати працюючі інструменти з перетворення цього світу на краще. 

Що Ви дізнаєтесь на тренінгу?

– Вступ до адвокації і дії на захист суспільних інтересів

– Ведення громадських кампаній 

– Міжнародна система захисту прав людини та адвокація

– Адвокація в системі ООН, ОБСЄ, Ради Європи та ЄС

– Адвокаційні кампанії під час кризи 

Дата: 4–5 грудня 2020 р.

Організатор: Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ)

Місце: тренінг відбуватиметься офлайн у Київській області. Місце проведення та інші логістичні питання будуть повідомлені додатково відібраним учасникам/-цям. 

До участі в тренінгу запрошуються: правозахисники/-ці, активісти/-ки та інші представники/-ці громадського сектору на території України, які на постійній або тимчасовій основі професійно або у вільний від основної роботи час активно займаються правозахистом у будь-якій суспільно-важливій сфері життя

Участь у тренінгу безкоштовна, учасники/-ці забезпечуються проживанням та харчуванням, також учасникам/-цям з-поза меж Києва за наявності квитків відшкодовується вартість проїзду. Увага: відшкодовуватиметься лише проїзд автобусом або потягом (плацкарт, купе, 2-й клас Інтерсіті). 

Для подання заявки на участь у тренінгу необхідно заповнити гугл-анкету.

Дедлайн подання заявки – 20 листопада 2020 р. 

Про результати відбору організатори/-ки повідомлять 23 листопада 2020 р.

Електронна адреса: umdpl.association@gmail.com

Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: