Tренінг-курс з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Дата та час події: 29 Червня 2020 – 26 Липня 2020
A+ A- Підписатися

Громадська  організація “РЕОМ” у межах проєкту “Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!” оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

Курс складається з двох модулів по п’ять днів, логічно поєднаних між собою. Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу і розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їхньої поведінки, мотивації та психології; на розвиток умінь з управління конфліктами та медіації, а також опанування базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отримані під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники/-ці братимуть участь в обидвох модулях курсу і після проходження навчання організують та проведуть одноденні мінісемінари у своїх громадах, поширюючи отримані знання серед свого оточення.

Перший модуль буде проведено 29.06–03.07.2020* в місті Дніпро, другий відбудеться 22–26.07.2020* в місті Одеса. 

До участі запрошуються мешканці/-ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішнім конфліктам у своїх громадах, представники/-ці громадських організацій, ВПО (східні регіони Україні).

Участь у тренінгах безкоштовна. Під час повної участі учасники/-ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 19 червня 2020 року. Про результати добору буде повідомлено до 23 червня 2020 року на електронну адресу кандидата/-ки.

По додаткові питання та коментарі, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг-курс проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства закордонних справ Німеччини.

* Ми очікуємо, що в цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація з карантином погіршиться і будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: