Тренінг “Комплексний підхід у розбудові громади, вільної від насильства”

Дата та час події: 24 Лютого 2020 – 16 Лютого 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Рада жінок Донеччини запрошує на тренінги “Залучення громади до системи раннього реагування на випадки домашнього насильства” для активістів громадських організацій з Харківської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей.

 

Що може зробити громадська організація для того, щоб допомогти жінкам та дітям, які пережили домашнє насильство? Навіть якщо більшість громадян ніколи не замислювалася над цим питанням, і навіть більше: несвідомо толерує жорстоке поводження з дітьми як “спосіб виховання” (понад 50% дорослих в Україні так вважають) або таке саме ставлення до жінок.

Будь-яка громадська організація може долучитися до того, щоб стати підтримкою для жінок, які відчувають на собі насильство у своїх родинах, сформувати нульову толерантність до нього. Для цього не обов’язково змінювати профіль своєї діяльності.

  • Можна розібратися, які ознаки вказують на домашнє насильство.
  • Дізнатися про те, яка система реагування на насильство існує в громаді та державі загалом.
  • Заручитися підтримкою структур, які допомагають потерпілим, щоб у разі потреби робити переспрямування.
  • Ухвалити рішення, що кожна жінка отримає підтримку в їхній організації, якщо вирішить їм довіритися.

Рада жінок Донеччини за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні запрошує до участі в тренінгах, які орієнтовані на громадські об’єднання будь-якого спрямування діяльності, серед активістів або учасників заходів яких є жінки та діти.

Під час цього чотириденного курсу ми пропонуємо всім учасникам та учасницям ознайомитися з можливостями в реагуванні на випадки насильства щодо жінок та дітей.

Ми впевнені в тому, що будь-яке об’єднання активних громадян може взяти участь у створенні більш безпечної громади – через інформування, захист своїх активісток або підтримку тих, хто звернувся по допомогу. Кожен може зробити свій внесок у безпеку наших громад.

Для участі в тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням

16.01.2020 року о 17:00 для громадських організацій із Запорізької області;
24.01.2020 року о 17:00 для громадських організацій з Дніпропетровської області;
31.01.2020 року о 17:00 для громадських організацій з Харківської області;
06.02.2020 року о 17:00 для громадських організацій з Донецької та Луганської областей.

З будь-яких питань можете звертатися до нашої представниці Вероніки Бородуліної за електронною адресою wldmariupol@gmail.com та за телефоном +38 068 485 05 69.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: