Тренінг для журналістів з охорони лісів

Дата та час події: 28 Вересня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Вісім найактивніших учасників отримають стипендії на написання журналістських матеріалів про охорону лісів.

Паводки, незаконні вирубування, знеліснення – ЗМІ люблять говорити про ліс. Але чи завжди тема лісів висвітлюється в новинах якісно? Чи всі актуальні проблеми лісів порушуються в ЗМІ? Складність теми часто призводить до появи неякісних матеріалів, які дезінформують, уводять в оману, заплутують читачів. Як наслідок, реальні проблеми лісів не отримують належного висвітлення, а отже, не розв’язуються.

Українська природоохоронна група (UNCG) оголошує набір на тренінги для журналістів, які прагнуть глибше розібратися в темі охорони лісів. Спікери з багаторічним досвідом практичної охорони лісів розкажуть, як влаштовані українські ліси та хто ними керує. Ви дізнаєтеся про найбільші загрози українських лісів, зокрема ті, про які не пишуть у ЗМІ. На тренінгу фахівці продемонструють типові неточності та хиби в матеріалах про ліс, а також відвезуть вас до лісу та покажуть усе, про що розказували. І навіть повернуть з лісу назад J.

Ми майже не говоритимемо про незаконні вирубування та незаконний продаж деревини: на відміну від інших проблем, ці теми вже досить висвітлені в багатьох матеріалах. Натомість є й інші, часто набагато важливіші проблеми, майже не відомі широкому загалу.

Кожен із тренінгів триватиме два дні та відбудеться у:

–          Києві (20–21 жовтня);

–         Рівному (3–4 листопада);

–         Харкові (17–18 листопада);

–         Львові (24–25 листопада).

Деталі про місце та час тренінгу повідомимо відібраним учасникам на початку жовтня.

Кількість учасників кожного тренінгу – не більш ніж 12 осіб. Якщо ми отримаємо більше заявок, то відбиратимемо учасників за двома основними критеріями – досвідом написання матеріалів про охорону довкілля та мотивацією (попросимо написати вас кілька слів про те, чому вас цікавить участь у тренінгу). Ми також врахуємо ґендерний та регіональний баланси, адже нам хочеться бачити більше якісної журналістики в регіонах

Участь у тренінгу безкоштовна. Ми також частково чи повністю відшкодуємо учасникам з інших міст вартість квитків, поселимо в готель. Вісім найактивніших учасників усіх тренінгів отримають стипендії на написання журналістських матеріалів про охорону лісів.

Дедлайн подання заявки – 28 вересня 2020-го.

Цікаво? Тоді необхідно заповнити анкету, доступну за посиланням. Відібрані учасники на початку жовтня отримають підтвердження участі в тренінгах. Поставити питання щодо заходів можна, написавши нам на електронну пошту press@uncg.org.ua.

*Захід проводиться в межах проєкту “Forestsin Focusraising the awareness of journalists on forest biodiversity and sustainable forestry practices“, який реалізовується за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: