Тренінг для шкільних педагогів та педагогинь з питань СОҐІ

Дата та час події: 24 Березня 2020 – 26 Березня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Запорізький обласний благодійний фонд “Гендер Зед” оголошує про початок відбору на тренінг для шкільних педагогів та педагогинь з питань СОҐІ (сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність).

Тренінг пройде з 24 до 26 березня 2020 року включно в м. Запоріжжі.

Захід розраховано саме на практичних шкільних учителів, психологів, класних керівників та адміністрацію школи з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність, булінг ЛГБТ-підлітків у школі тощо.

Окрім теоретичної частини, учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТ-підлітків під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ток. Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з “живими книгами” – представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які запитання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи ґендерною ідентичністю.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати із зазначенням кількості академічних годин.

Деталі:

  • Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проєкту.
  • Тренінг проходитиме повних три дні: з вівторка по четвер. Участь у тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.
  • У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі / навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб узяти участь у заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму.

Заявки приймаються включно до п’ятниці 13 березня 2020 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся за телефоном +38 050 011 84 30 або електронною поштою: andreev.genderz@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: