Тренінг для підготовки громадських моніторів НПМ

Дата та час події: 18 Листопада 2021 – 02 Грудня 2021
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Україна без тортур” разом з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовують тренінг для підготовки громадських моніторів національного превентивного механізму. Навчання відбуватиметься у два етапи: онлайн і офлайн. Участь безкоштовна.

В Україні реалізація національного превентивного механізму покладена на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини й діє у форматі “Омбудсмен+”, що передбачає здійснення моніторингових візитів до місць несвободи з боку працівників офісу Омбудсмана разом із громадськими моніторами для запобігання катуванням чи жорстокому поводженню. Тренінг розраховано на правозахисників, представників громадських організацій, активістів, які мають бажання стати моніторами НПМ та на постійній основі робити візити до місць несвободи.

Вимоги до учасників: повнолітній громадянин України; має базову вищу профільну освіту; не має судимості; не перебуває на державній службі; готовий підписати декларацію монітора (етичний кодекс монітора) та дотримуватись її положень.

До участі в онлайн-частині навчання запрошуються всі охочі, які відповідають визначеним критеріям.

До офлайн-частини будуть запрошені особи, які успішно пройшли онлайн-навчання. Пріоритет буде віддано представникам областей, де нині бракує моніторів, зокрема з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Луганської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Учасники, які успішно пройдуть обидві частини навчання, будуть рекомендовані для надання доручень Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для здійснення моніторингових візитів до місць несвободи в межах реалізації НПМ.

Онлайн-частина складатиметься з навчальних курсів та вебінарів і відбуватиметься з 18.11.2021 по 02.12.21. Офлайн-частина навчання триватиме два дні й буде проведена в проміжок часу з 13 до 20 грудня включно.

Дедлайн подання заявок: 17 листопада 2021 року.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму

Пріоритетною, але не обов’язковою буде рекомендація чинного монітора та регіонального представника або координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Надсилайте її на hrukraine.without.torture@gmail.com до кінцевої дати конкурсу.

Організатори залишають за собою право не пояснювати причини відхилення кандидатур на участь у тренінгу.

По додаткову інформацію звертайтеся: +38 (067) 735-08-41, +38 (067) 011-45-45 або е-mail ukraine.without.torture@gmail.com.

Приєднуйся до команди громадських моніторів!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: