Стипендії для українських журналістів від UNESCO

Дата та час події: 17 Вересня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися

UNESCO пропонує стипендії українським журналістам, які опинились у скрутному становищі внаслідок війни в Україні, щоб вони могли продовжувати працювати й інформувати суспільство.  

Організація надасть 200 журналістам по 600 доларів для продовження професійної діяльності.

Заявки на отримання стипендії можуть подавати професійні журналісти, редактори, творчі працівники медіа інших спеціальностей, які:

  • живуть і працюють в Україні після 24 лютого 2022 року;
  • заробляють на життя тільки або переважно журналістською роботою;
  • дотримуються професійних стандартів і Кодексу етики українського журналіста;
  • опинились у скруті через війну в Україні або не мають ресурсів для втілення професійних планів, результатом яких буде суспільно важливий медійний контент;
  • нададуть згоду на оброблення своїх персональних даних.

Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму. Дедлайн – 17 вересня, 2023, 23:59.

Заявки розглядатиме в хронологічному порядку подання незалежна комісія експертів. Серед них і команда Львівського медіафоруму. Результати відбору будуть надіслані на електронну пошту. Інструкції щодо отримання коштів надішле World Food Programme через повідомлення SMS.

Стипендія в сумі 600 доларів буде виплачена поштовим переказом. 

Програма UNESCO Emergency Grants for Ukrainian Journalists покликана підтримати українських журналістів, які опинились у скруті, втратили джерела доходу або ресурси для втілення суспільно важливих професійних планів. Програма втілюється завдяки щедрій підтримці народу Японії.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація не гарантує відбір до участі в Програмі. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо результатів відбору.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter