Стартував онлайн-курс зі сталого розвитку для громадських активістів

Дата та час події: 31 Травня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

В Україні з’явився освітній онлайн-курс “Як діяти далі: громаді про сталий розвиток”. Він орієнтований на представників громадських організацій, лідерів громадської думки, громадських активістів і всіх, хто переймається екологічними, соціальними та економічними проблеми країни й готовий долучитися до змін задля досягнення сталого розвитку.

Курс було створено в межах реалізації ініціативи ПРООН в Україні “Онлайн-освіта задля сталого розвитку” за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, надану через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

“Основна мета цього курсу – ознайомити українців із Порядком денним у сфері сталого розвитку до 2030 року та підвищити обізнаність громадськості про важливість досягнення Глобальних цілей, не залишаючи нікого без уваги, широко залучаючи все суспільство до створення кращого майбутнього для всіх та забезпечуючи дотримання прав людини”, – каже постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

Матеріали курсу викладено з урахуванням підходу Стокгольмського центру вивчення проблем життєстійкості, згідно з яким економіка та суспільство розглядаються як невіддільні частини біосфери. У кожному з чотирьох навчальних модулів, представлених у форматі відеолекцій, наводяться коментарі експертів, практичні рекомендації, інформація про кращі практики реалізації ефективних проєктів на основі принципів сталого розвитку, а також пропонуються завдання для самостійної роботи. Загалом у створенні курсу взяли участь понад 100 експертів і аналітиків, представників громадських об’єднань та науково-освітніх закладів. Усі, хто успішно пройде фінальні тести, отримають сертифікати.

“У людей може виникнути закономірне питання: як саме вони особисто можуть діяти, щоб сприяти позитивним змінам? Запускаючи цей курс, ми якраз прагнемо мотивувати кожного громадянина підтримати сталий розвиток і пропонуємо практичні поради, як діяти далі”, – зазначила Дафіна Ґерчева.

Партнером курсу “Як діяти далі: громадським активістам про сталий розвиток” є громадська організація “Відкритий Університет Майдану” та платформа громадянської освіти ВУМ online. Реєстрація на курс за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: