Спільні виклики регіону: українсько-білоруська солідарність на прикладі політичної міграції

Дата та час події: 09 Грудня 2021, 11:00
A+ A- Підписатися

9 грудня об 11:00 розпочнеться експертна дискусія “Спільні виклики регіону: українсько-білоруська солідарність на прикладі політичної міграції”. Білоруські та українські політики, правозахисники та представники громадських організацій обговорять міграційні питання, питання працевлаштування та безпеки білоруських політичних мігрантів в Україні.

В умовах зростання ризиків на східному та північному кордоні багато українських політиків називають офіційний Мінськ додатковою загрозою. Загрозою він є і для білоруського демократичного руху, і, зокрема, активістів, які шукають захисту в Україні. На тлі цього актуальними залишаються питання легалізації і працевлаштування білорусів та білорусок в Україні. Солідарні дії і взаємопідтримка в сьогоднішній кризовій ситуації допоможуть посилити демократичний рух у регіоні для вирішення спільних викликів.

Серед спікерів: член президії Координаційної ради Білоруси Вольга Кавалькова; співголова партії “Білоруська християнська демократія” Віталій Римашевський; голова руху “За Свободу” та заступник голови “Об’єднаної громадянської партії” Юрій Губаревич; народний депутат України Олексій Гончаренко; координаторка Free Belarus Center Паліна Бродік; координатор проєкту “Без кордонів” Максим Буткевич; правозахисник Білоруського Гельсінського комітету Павло Левінов; представники Освітнього дому прав людини в Чернігові та народні депутати України.

Обговорення триватиме з 11:00 до 12:30. Наприкінці дискусії буде сесія запитань та відповідей.
О 12:30 розпочнеться кава-брейк.

Місце проведення повідомимо зареєстрованим та підтвердженим учасникам.

З метою дотримання обмежень щодо COVID-19, а також щоб зробити захід безпечним для відвідування, він буде проведений за обмеженої кількості фізично присутніх учасників з можливістю долучитися до онлайн-трансляції. Запрошені, які виявили зацікавленість в участі в офлайн-форматі, повинні зареєструватись і отримати від організаторів остаточне підтвердження щодо такої можливості до 8 грудня 2021 р.

У межах протидії поширенню COVID-19 усі фізично присутні учасники та спікери повинні надати підтвердження повної вакцинації / довідку про одужання. На місці проведення заходу всім учасникам необхідно додатково пройти швидке тестування за допомогою антиген-тесту (надають організатори).

Реєстрація на захід за посиланням

Відеотрансляція буде доступна на фб-сторінках Free Belarus Center і Центру прав людини ZMINA.

Контактна особа: 

Владислава Смолінська, радниця з адвокації Free Belarus Center

+38 (067) 538-47-02

vlada.smolinska@freebelarus.center

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: