Щорічний Освітній форум з прав людини під Черніговом

Дата та час події: 15 Серпня 2023 – 26 Серпня 2023, 10:00 – 17:00
A+ A- Підписатися

Освітній дім прав людини в Чернігові запрошує на щорічний та такий довгоочікуваний Освітній форум з прав людини. Цього року він має назву “Об’єднані”.

Форум відбуватиметься з 15 по 26 серпня 2023 року на території Освітнього ресурсного центру Дому (с. Количівка, поблизу Чернігова).

Форум є платформою для обміну досвідом та ідеями, планування спільних ініціатив та створення актуальних проєктів. А також місцем, де учасники та учасниці зможуть спільно відпочити, щоб з новими силами досягати мети.

Блоки форуму

15–17.08 – Блок “Свідчення війни”

19–20.08 – Блок “Діємо сьогодні” (реєстрації немає, партнерський захід)

21–23.08 – Блок “Захист та підтримка громадянського суспільства”

24–26.08 – Блок “Освіта з прав людини в умовах війни”

Ми запрошуємо правозахисників(-ць), громадських активістів(-ок), журналістів(-ок), документаторів(-ок) воєнних злочинів, психологів(-инь), освітян, волонтерів(-ок), студентів(-ок), держслужбовців, а також усіх, хто зацікавлений у захисті прав людини та зміцненні майбутнього нашої країни.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися та сплатити організаційний внесок (500 грн).

Реєстраційна форма https://forms.gle/FK2bubMgMPTH2tU19.

Дедлайн подання заявок 12 серпня.

Але реєстрація може бути закрита раніше, коли кількість охочих перевищить наші можливості щодо забезпечення проживанням.

Не пропустіть можливості взяти участь у створенні справедливішого майбутнього разом та долучитися до правозахисної події року!


За підтримки Фундації домів прав людини, Празького громадського центру, організації “Людина в біді”, Гельсінської фундації з прав людини, Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, Лібереко – Партнерство за права людини, Міжнародного фонду “Відродження”, Центру прав людини ZMINA, БФ “Восток SOS”, Української Гельсінської спілки з прав людини та Проєкту ESU.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter