RIGHTS NOW! Чому ЛГБТІК-люди в Україні не почуваються в безпеці?

Дата та час події: 22 Вересня 2021, 19:00
A+ A- Підписатися

В Україні впродовж першого півріччя 2021 року зафіксували 53 випадки нападів на активістів/-ок. За результатами моніторингу ZMINA, уперше ЛГБТІК-активізм став одним із найбільш ризикових видів діяльності. 

Кожен/-на з нас може відчути свою інакшість і зробити камінг-аут у будь-який момент життя. Водночас ми маємо право почуватися в безпеці, незалежно від того, за якою ознакою відрізняємось. Українська реальність, на жаль, є іншою. 

Зокрема, підвищена активність груп, які пропагують ненависть і насильство, набуває рис цілеспрямованої кампанії залякування представників та представниць ЛГБТІК-спільнот. Розслідування таких та інших злочинів на ґрунті ненависті не завжди ефективні. 22 вересня о 19:00 у рамках дискусії поговоримо про те, яких зусиль мають докласти держава та громадянське суспільство для створення безпечного середовища для кожного й кожної. 

Дискусія організована з нагоди показу стрічки “Речі, на які ми не наважуємося”, яка отримала спеціальну відзнаку номінації RIGHTS NOW! під час 18 Docudays UA.  

Показ стрічки та дискусія відбуваються в межах 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Цьогоріч онлайн-частину фестивалю можна дивитися на платформі DOCUSPACE. 

Спікери/-ки: 

Анастасія Єва Домані, трансгендерна жінка, виконавча директорка ГО “Когорта”.

Тимур Левчук, правозахисник та виконавчий директор ГО “Точка опори ЮА”.

Модераторка: 

Таня Касьян, журналістка, менеджерка з комунікацій ГО “Точка опори ЮА”.

Трансляція дискусії відбудеться за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: