Річна програма “Академія громадського активізму”

Дата та час події: 15 Березня 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” розпочинають набір на річну комплексну програму “Академія громадського активізму”. 

Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів сходу і Херсона через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

Учасники програми зможуть підвищити інституційний потенціал своїх організацій та покращити взаємодію з місцевою владою й іншими організаціями для успішної реалізації спільних проєктів.

Для кого?

Для мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсона, які ведуть громадську чи соціальну діяльність. А саме:

  • керівників, членів, активістів чи волонтерів громадських об’єднань (громадських організацій, громадських спілок), що зареєстровані як юридичні особи згідно із законодавством України;
  • керівників або членів громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування чи комунальних підприємствах і установах;
  • представників неформалізованих ініціативних груп;
  • лідерів думок, громадських активістів чи волонтерів без належності до конкретних формалізованих організацій.

Що отримають учасники?

  • тренінгова онлайн-програма та менторська підтримка від найкращих експертів громсектору;
  • оцінювання організаційного та комунікаційного потенціалу своєї організації та рекомендації з подальшого розвитку;
  • участь у хакатоні та міжрегіональному обміні досвідом;
  • можливість створити дієві коаліції з однодумцями – з-поміж слухачів Академії;
  • гранти на реалізацію спільних ініціатив коаліцій.
  • сертифікати про проходження програми.

Навчання та інші програмні заходи триватимуть від квітня по грудень 2021 року у форматі лекцій та практичних сесій у Zoom (із можливим винесенням частини активностей офлайн залежно від епідеміологічної ситуації в Україні). Вартість: безкоштовно. 

Відбір учасників відбуватиметься у два етапи під час відкритого конкурсу. Про деталі другого етапу – повторне анкетування та інтерв’ю – заявників повідомлять додатково.

Серед ключових критеріїв відбору: готовність приділяти навчанню до п’яти годин на тиждень протягом восьми місяців. А також – мати для цього необхідні технічні засоби (інтернет, пристрій для участі у Zoom-конференціях).

Дедлайн для заповнення анкети – 15 березня 2021 року. Аплікаційну форму можна заповнити за цим посиланням.

Більше інформації про навчальну програму: http://civicleadershipacademy.in.ua.

Детальніше про Академіюза цим посиланнями.

Запитання щодо цього оголошення надсилайте на адресу CLAProgram@eef.org.ua з позначкою в темі листа “Конкурс на навчання в Академії громадського активізму”. 

“Революція гідності та війна на Донбасі вчергове довели, наскільки важливим для демократичної країни є розвинене громадянське суспільство. Саме організації громадського сектору мають значну довіру серед українців. Та водночас такі організації та їхні лідери все ще потребують підтримки у своєму інституційному та професійному розвитку”, – підкреслила Ірина Іванова, регіональна директорка Проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”.

“Нова програма Фонду Східна Європа покликана створити нові можливості для громадських активістів сходу та півдня – Донеччини, Луганщини та міста Херсона. Саме вдосконалення професійних знань та навичок, об’єднання спільних зусиль допоможуть громадським активістам втілювати важливі зміни на рівні своєї громади, регіону чи країни”, – зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

“Протягом навчання ми приділимо значну увагу розвитку комунікаційних навичок учасників. Цей досвід допоможе випускникам Академії стати новими лідерами сучасного громадського сектору”, – наголосив Андрій Кулаков, програмний директор Інтерньюз-Україна.

_________________________________________________________________________

Академія громадського активізму – програма, яка реалізується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”. 

Контакти: CLA@eef.org.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: