Ретрити з фізичної, цифрової та психологічної безпеки для українців

Дата та час події: 09 Листопада 2022 – 19 Листопада 2022
A+ A- Підписатися

Tbilisi Shelter City організовує інтенсивні ретрити з фізичної, цифрової та психологічної безпеки для українських правозахисників, волонтерів, психологів, журналістів, які працюють з людьми, що постраждали від війни, родичами тих, хто перебуває в полоні та заручництві, жителями деокупованих територій, ВПО та військовими.

Перевага віддаватиметься учасникам з нещодавно звільнених територій та територій, близьких до лінії фронту, і загалом з Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Запорізької, Донецької та Луганської областей, а також жителям громад, що приймають, у центральних та західних регіонах України.

Ретрити відбудуться 9–13 листопада 2022 та 14–19 листопада 2022 року на Заході України. Точне місце повідомлять тільки відібраним учасникам з огляду на безпеку.

Організатори можуть розглянути можливість приїзду учасників з малолітніми дітьми в разі належного обґрунтування ризиків для них.

Для того щоб подати заявку, слід заповнити форму.

Заходи здійснюються за підтримки Національного фонду підтримки демократії в межах нової програми Uzhhorod Resilience City.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: