Ретріт у горах Польщі об’єднає українських і польських активіст(ів/ок)

Дата та час події: 09 Серпня 2018, 13:38
A+ A- Підписатися

Молодіжна організація “СТАН” запрошує активіст(ів/ок) від 19 до 35 років взяти участь у міжнародному обміні “8 причин бути активними! / 8 reasons to be active!” , що відбудеться з 9 по 16 вересня. Дедлайн – 9 серпня 2018 р.

Розпочніть осінь з ретріту на гірському курорті в Польщі! Молодіжна організація “СТАН” запрошує активіст(ів/ок) від 19 до 35 років взяти участь у міжнародному обміні “8 причин бут и активними! / 8 reasons to be active!”, що відбудеться з 9 по 16 вересня. Завдання обміну – допомогти активній молоді осмислити, які навички кожному/кожній з них приносить участь у громадському і професійному житті. А також поглибити зв’язки між українським і польським громадським сектором.

Ретріт організовує Молодіжна організація “СТАН” спільно з ГО “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro”. Поїздка є частиною довготривалого проекту “Захисники демократії / Democracy Defenders”.  

Що?

8 причин бути активними!” – це молодіжний проект, у якому візьмуть участь активіст(к)и з України і Польщі. Учасни(ці/ки) дізнаватимуться про досвід одне одного в освітній, суспільній та мистецькій сферах, навчатимуться, відпочиватимуть, ходитимуть у гори та розроблятимуть спільні соціальні ініціативи. На українську і польську активну молодь чекають:

  • майстерні, дискусії, акти прямої дії, організація хепенінгів та інші неформальні методи навчання;

  • гірські походи;

  • простір усвідомлення своєї мотивації для участі в громадському житті;

  • знайомство з українськими і польськими культурними діяч(к)ами;

  • дослідження питань освіти, підприємництва, мистецтва, спорту, неприбуткових організацій, підтримки людей з обмеженими можливостями в Україні та Польщі;

  • можливість увійти до всеукраїнської мережі активіс(тів/ок), які просувають міжкультурний діалог;

  • можливість знайти партнер(ів/ок) серед польських активіст(ів/ок) та розпочати спільний міжнародний проект.

Де?

Протягом тижня учасни(ці/ки) обміну житимуть у гостьовому домі в селищі Мужасихле, що розкинулось у горах Татрах поміж Закопаним і Татранською Буковиною. Свіже повітря, гірські краєвиди, віддаленість від міської метушні – саме те, що допоможе, активіст(к)ам вирватись із коловороту проектів та усвідомити свій розвиток у громадській діяльності, відтак розпочати новий етап суспільного і професійного життя.

Як потрапити?

Щоб взяти участь у ретріті “8 причин бути активними!” заповніть анкету до 9 серпня включно. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 12 серпня.

Організаційні деталі

Під час відбору учасників та учасниць пріоритет буде надано тим, що просувають Європейські цінності та права людини, долучаються до всеукраїнських ініціатив, присвячених Дню миру та Європейському тижню проти расизму.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати, пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, у тому числі оформлення документів і страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, усі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів.

Організатор(к)и проекту зобов’язуються в разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів.

Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Про організаторів проекту

Нагадуємо, ретріт для активіст(ів/ок) влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з ГО  “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro” за підтримки Польсько-української ради обміну молоддю.

Із 2014 року “СТАН” організовує  освітньо-інтеграційні подорожі до Польщі задля створення діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних і соціальних категорій. А також залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь у молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням Вищої школи лідерства “Захисники демократії / Democracy Defenders”, який реалізує “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter