Регіональна стипендіальна програма для журналістів від “Радіо Свобода”

Дата та час події: 01 Липня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися

Радіо “Вільна Європа/Радіо Свобода” починає приймати заявки на стипендіальну програму Regional Reporting Fellowships на 2023–2024 роки.

Заявки прийматимуть упродовж місяця – від 1 червня до 1 липня 2023 року. Переможців оголосять до 31 серпня.

Метою стипендії є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах «Східного партнерства» ЄС та Західних Балкан на підтримку свободи та незалежності ЗМІ.

Програма базується на місії “Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода” сприяти незалежній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини. Програма фінансується коштом гранту посольства США в Чеській Республіці.

Переможців програми інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюватимуть повний робочий день, щоб виробляти контент для всіх журналістських платформ, та братимуть участь у редакційних дискусіях.

Програма триватиме з 1 листопада 2023 року до 30 червня 2024 року. Вона включатиме візит до офісу “Радіо Свобода” в Празі для додаткового професійного розвитку.

Учасники програми отримуватимуть щомісячну стипендію. У випадку потреби стипендіатам нададуть житло.

Стипендіатами премії ставали Анастасія Магазова, Наталія Патрікєєва, Вікторія Жуган, Ольга Комарова, Михайло Штекель, Юлія Турчинська, Ірина Маслюкова, Антоніна Андрійчук, Ольга Івлєва.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter