Програма підтримки запуску або перезапуску незалежних медіа

Дата та час події: 16 Червня 2023, 23:59
A+ A- Підписатися

До 16 червня триває подання заявок на програму підтримки запуску або перезапуску незалежних медіа Local Media Relaunch Initiative від Media Development Foundation.

Під час програми планується запустити або перезапустити мінімум 15 українських редакцій. Програма розрахована на 11 регіонів України, зокрема Київську, Сумську, Чернігівську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську та Одеську області.

Мета проєкту — створити можливість для українців отримувати виважену і перевірену інформацію у прифронтових та деокупованих регіонах України. А також дати можливість українським медійникам залишитися працювати у своєму регіоні та водночас не залежати від влади й олігархів, а навпаки — впливати на процеси у своїх громадах через створення якісного контенту.

На програму можуть подаватися як незалежні редакції, які вже працюють в одному з цих регіонів і відчувають потребу у перезапуску медіа, так і журналісти або активісти, які готові заснувати незалежну редакцію з нуля.

У межах програми учасники отримають:

  • навчальну програму, яка відповідає потребам редакції;
  • індивідуальний підхід від команди MDF, з врахуванням ваших цінностей, історії, регіону, обставин тощо;
  • менторство від досвідчених наставників, які допоможуть долати перешкоди під час запуску або перезапуску медіа;
  • фінансову підтримку під час запуску і перезапуску медіа;
  • можливість отримати ресурси для реалізації власних ідей та працювати задля підтримки та розвитку демократії в Україні.

Для того, щоб податися на програму, потрібно заповнити форму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter