Привітайте з Днем народження ув’язненого білоруського правозахисника

Дата та час події: 04 Грудня 2020, 09:48
A+ A- Підписатися

У вівторок, 25 вересня 2012 року, з 15:00 до 19:00 на Майдані Незалежності (біля Головпоштамту) буде проведена акція з підпису листівок до дня народження видатного білоруського правозахисника, кандидата на здобуття Нобелевської премії миру Алєся Бєляцького. У цей день йому виповнюється 50 років.

З серпня 2011 року Алєсь у в’язниці. За активну діяльність на посаді голови білоруського правозахисного центру «Вясна» та віце-президента Міжнародної Федерації Прав Людини він засуджений до 4 років і 6 місяців посиленого режиму з конфіскацією майна.

У 2012 році Нобелівський комітет зареєстрував кандидатуру Алєся на здобуття Нобелівської премії миру. Ідею висунення правозахисника на здобуття премії підтримали депутати Ради Європи.

Ми переконані, що ґрати не стануть великою перепоною для того, щоб подарувати ювіляру найбільш цінне – щирі та сердечні привітання, висловити слова підтримки та поділитися вірою в його швидке звільнення. Акція з підписання листівок триватиме з 15:00 до 19:00. Усі охочі підтримати Алєся Бєляцького зможуть власноруч написати йому декілька теплих слів на листівках.

Ми запрошуємо Вас приєднатись до акту солідарності з білоруським громадянським суспільством та стати волонтером вітальної акції.

Для цього потрібно:

25 вересня присвятити 3-4 години свого вільного часу і у період з 14:00 до 19:00 прийти на Майдан Незалежності (до Головпоштамту);

за кілька днів до цього пройти детальний інструктаж та бути присутнім під час обговорення деталей акції;

ознайомитись з інформаційною пам’яткою про Алєся Бєляцького та загальною інформацією про ситуацію з прав людини в Білорусі та бути готовим коротко розповісти перехожим про справу Алєся Бєляцького та пояснити важливість їх внеску;

заповнити анкету за посиланням http://bit.ly/PyXH13;

кандидатура волонтера буде затверджена лише за умови щирої посмішки і ентузіазму:)

Волонтери, що візьмуть участь у акції будуть забезпечені усіма необхідними матеріалами, що включатимуть футболки з зображенням Алєся Бєляцького, календарі, листівки з марками, тощо.

Більше про справу Алєся Бєляцького:

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24401422.html

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24401175.html

За деталями акції та коментарями звертайтеся до

Лєри Рибак

+38 095 414 11 57

valeriia.rybak@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: