Презентація звіту для ООН про дотримання соціально-економічних прав осіб, постраждалих унаслідок конфлікту

Дата та час події: 17 Лютого 2020, 10:00
A+ A- Підписатися

У понеділок, 17 лютого, о 10:00 у пресцентрі інформаційного агентства Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ) правозахисні організації презентують тіньовий звіт, поданий до ООН, про дотримання соціально-економічних прав осіб, що постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні.

17 лютого в Женеві починається 67-ма сесія Комітету ООН, який розгляне черговий, сьомий звіт уряду України щодо виконання Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права. Коаліція правозахисних організацій, які опікуються питаннями захисту прав осіб, що постраждали внаслідок конфлікту, підготувала і надіслала до Женеви свій альтернативний звіт.  

Якою є ситуація з внутрішньо переміщеними особами в Україні та наскільки вони адаптовані в громадах, що приймають? Як вирішуються житлові проблеми ВПО? Що відбувається з виплатою пенсій потерпілим під час війни? Чи доступна українська освіта дітям з окупованих територій? Які кроки має вжити українська влада для захисту соціально-економічних прав мешканців окупованих територій? 

Про це розкажуть: 

Альона Луньова, менеджерка з адвокації Центру прав людини ZMINA;

Марія Красненко, юристка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”;

Анастасія Одінцова, правова аналітикиня БФ “Право на захист”;

Ганна Дудінська, юристка БФ “Stabilization Support Services”;

Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи.

Довідка. Авторами альтернативного звіту для ООН “Забезпечення реалізації соціально-економічних прав осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні” є ГО “Донбас СОС”, ГО “Крим СОС”, БФ “Право на Захист”, БФ “Восток-СОС”, ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, БФ “Stabilization Support Services”, ГО “Центр прав людини ZMINA” та ГО “Кримська правозахисна група”.

Контактна особа: Ірина Іванченко (099 772 56 67, ii@humanrights.org.ua).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: