Презентація та дискусія від КЖЕ на тему “Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників”

Дата та час події: 28 Вересня 2023, 11:00
A+ A- Підписатися

28 вересня 2023 року об 11:00 в онлайн-форматі Комісія з журналістської етики проведе практичне обговорення на тему “Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників”. Запрошуються викладачі, керівники закладів вищої освіти, студенти медійних спеціальностей та всі зацікавлені.

Під час події будуть презентовані результати опитування викладачів журналістики, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва з 21 до 26 червня 2023 року в співпраці з Комісією з журналістської етики та за підтримки UNESCO. Усього опитано 58 викладачів, які працюють у 23 закладах вищої освіти України.

Крім того, на заході презентують новий Посібник з журналістської етики, який містить практичні рекомендації щодо дотримання етичних стандартів. Зокрема, видання надає рекомендації щодо висвітлення повідомлень, які публікуються в соцмережах, пояснює характерні особливості використання основних журналістських жанрів, розкриває питання ґендерної рівності та специфіки діяльності журналістів та медіа під час дії воєнного стану.

Серед доповідачів:

  • Діана Дуцик, членкиня КЖЕ, виконавча директорка Українського інституту медіа і комунікації;
  • Світлана Кузьміна, деканка факультету гуманітарних і соціальних наук, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля;
  • Наталія Зикун, докторка наук із соціальних комунікацій, професорка, деканка факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету (м. Ірпінь);
  • Представники Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та інші.

Модерує: голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов.

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/9XihrPGmuwc5Nozy6.

 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter