Презентація “Що українці знають і думають про права людини: оцінка змін 2016–2020”

Дата та час події: 10 Грудня 2020, 10:00 – 11:30
A+ A- Підписатися

У четвер, 10 грудня, з 10:00 до 11:30, з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного опитування “Що українці знають і думають про права людини: оцінка змін 2016–2020”.

Будуть оприлюднені дані третьої хвилі загальнонаціонального соціологічного дослідження, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва в співпраці із Центром прав людини ZMINA за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Цифри будуть подані в динаміці в порівнянні з даними попередніх хвиль опитування (2016 і 2018 років). 

Як змінилося ставлення українців до правозахисних цінностей? Чи готові громадяни відстоювати свої права і як саме? Які права вважають найважливішими? Як оцінюють ситуацію з правами людини в країні порівняно з попередніми роками? Чи готові українці обмежувати права різних вразливих до дискримінації груп? Як мешканці країни ставляться до різноманітних виявів мови ворожнечі? 

Учасники презентації:

  •     Андрій Сухарина, політичний аналітик Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва;
  •     Володимир Яворський, експерт з прав людини;
  •     Світлана Колишко, координаторка правозахисних проєктів Програми розвитку ООН в Україні.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.

Організатор заходу – Центр прав людини ZMINA за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах щорічної Правозахисної НЕконференції коаліції “Правозахисний порядок денний”.

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom із синхронним перекладом англійською та прямою трансляцією в соціальних мережах на сторінках ZMINA, ПРООН в Україні і “Правозахисний порядок денний”. Для участі в дискусії просимо зареєструватися за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: