Презентація результатів проєкту з подолання стигми та дискримінації щодо секс-працівників з боку правоохоронців

Дата та час події: 17 Грудня 2020, 11:00 – 13:00
A+ A- Підписатися

17 грудня 2020 року з 11.00 до 13.00 у приміщенні “Квінс хол” (м. Київ, вул. Джона Маккейна, 39, офіс 88) благодійна організація “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” презентує результати проєкту “Шлях до змін” з подолання стигми та дискримінації з боку працівників органів правопорядку щодо секс-працівників.

Протягом 2020 року практично у всіх областях України відбулись інформаційно-освітні заходи з працівниками органів правопорядку, які були покликані виробити правильні практичні навички зі спілкування із секс-працівниками.

Під час обговорення буде представлена інформація про те, як вплинуло проведення цих заходів на представників органів правопорядку та які ключові завдання стоять перед громадськістю і поліцією в роботі над зупиненням поширення ВІЛ і дотриманням прав людини щодо секс-працівниць.

Учасники пресконференції:

  • Наталія Ісаєва, директорка БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА”; 
  • Олена Левшун, соціологиня;
  • Сергій Перникоза, координатор моніторингової кампанії “Поліція під контролем”.

“Поліція по-іншому стала ставитися до затриманих осіб. Хоча практика затримань секс-працівників залишається практично незмінною, випадки неналежного ставлення до затриманих суттєво скоротилися. Разом з тим очевидно, що вкрай потрібні зміни до чинного законодавства, тобто скасування чинної статті 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це дозволить замість роботи над так званими показниками скерувати діяльність поліції на боротьбу з реальними фактами торгівлі людьми та дозволить секс-працівникам без упереджень звертатися по допомогу до поліції”, – зазначає Сергій Перникоза, координатор моніторингової кампанії “Поліція під контролем”.

Контактна особа: Наталія Дорофєєва (ednata777@gmail.com або 095 690 6338).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: