Презентація другої школи для дівчат з інвалідністю “Лідерка”

Дата та час події: 02 Лютого 2021, 12:00
A+ A- Підписатися

Керую своїм життям самостійно! П’ять дівчат з інвалідністю на квадроциклах доведуть, що інвалідність не обмежує амбіцій!

2 лютого о 12:00 в X-Park Rhino (парк Дружби Народів, найближча ст. м. “Почайна”) відбудеться презентація другої школи “Лідерка”. Школу створено з метою навчити жінок та дівчат з інвалідністю відстоювати свої права та світогляд, використовуючи інструменти політичної участі, а також мотивувати їх брати активну участь у політичному житті країни та особистому.

На сьогодні дівчата і жінки, які мають інвалідність, зазнають численних порушень своїх прав, не досить поінформовані про можливості їхнього захисту і майже не представлені в органах державної влади та процесах ухвалення рішень. Учасниці та організаторки школи “Лідерка” прагнуть це змінювати.

“Школа “Лідерка” дала мені впевненість у собі, нові знання та інше бачення щодо прав людей з інвалідністю та в цілому самої себе. Прагнення працювати й надалі для створення доступності інфраструктури міст, щодо виборчих прав чи доступу до медицини. Участь у школі вартує того, щоб пізнати себе, стати більш обізнаною у сфері прав людини, що в подальшому приведе до власних звершень, власних проєктів та й надасть віри в себе і сили боротися за свої права в будь-якій сфері життя”, – коментує випускниця першої школи Ірина Боршуляк.

Під час презентації буде нагода поспілкуватися з успішними випускницями першої школи “Лідерка”:

Леонідою Пономарьовою, яка стала депутаткою Київської обласної ради;
Вікторією Харченко, яка працює в організації, що надає юридичну допомогу вразливим групам населення;
Юлією Миронюк, яка завзято відстоює своє право на доступне житло в суді;
Катериною Тихою, студенткою коледжу прикладних наук та стажисткою Офісу Омбудсмана;
Тетяною Герасимовою, яка стала комунікаційною менеджеркою Fight For Right та координаторкою другої школи “Лідерка”.

Загалом сім випускниць першої школи “Лідерка” пройшли стажування в Офісі віцепрем‘єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, Центральній виборчій комісії, Офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини, Українському культурному фонді.

Більше інформації про школу

Акредитація для преси: Тетяна Герасимова (liketatyana@gmail.com, 096 395 53 96).

З інших питань звертайтеся на офісну пошту організації: info@ffr.org.ua.

Довідка. Громадська організація людей з інвалідністю “Fight For Right / Боротьба за права” працює задля відстоювання прав та забезпечення можливостей 2,8 мільйона людей з інвалідністю в Україні. Організація прагне, щоб люди з інвалідністю були включеними до всіх сфер життя суспільства і безперешкодно могли користуватися своїми правами та реалізовувати свій потенціал. Друга школа “Лідерка” реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: