Презентація дослідження “Мілітаризація кримських дітей: хто особисто за це несе відповідальність”

Дата та час події: 14 Січня 2021, 11:00
A+ A- Підписатися

14 січня об 11:00 відбудеться презентація результатів дослідження щодо осіб, які беруть участь у мілітаризації освітнього простору Криму та знищенні національної ідентичності українських дітей у Криму.

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим; Кримська правозахисна група; Українська Гельсінська спілка з прав людини; Центр прав людини ZMINA. 

Учасники: Олена Халімон – керівниця служби з питань реінтеграції та деокупації АР Крим Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим; Володимир Чекригін – заступник голови правління Кримської правозахисної групи; Валентина Потапова – керівниця освітнього напряму Української Гельсінської спілки з прав людини. 

Коротко. Учасники презентації обговорять питання знищення української та кримськотатарської ідентичностей кримських дітей, прищеплення ідентичності “універсального російського громадянина”, пропаганди “патріотичного виховання” на території тимчасово окупованого Криму, а також шляхів притягнення винних до відповідальності.

Захід відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку Zoom.

Захід транслюватиметься на сайті та ютуб-каналі Укрінформу, а також на фейсбук-сторінках організаторів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: