Презентація дослідження “Кримінальна відповідальність за поширення незаконної інформації в інтернеті до та після початку повномасштабного вторгнення”

Дата та час події: 21 Грудня 2022, 18:00
A+ A- Підписатися
21 грудня відбудеться презентація результатів аналітичної роботи експертів “Платформи прав людини” на тему: “Кримінальна відповідальність за поширення незаконної інформації в інтернеті до та після початку повномасштабного вторгнення”.
 

Російська агресія щодо України перетворила інтернет-простір на поле для інформаційної війни. Новинні сайти, вебпортали, поштові сервіси, ботоферми, телеграм-канали та спільноти в інших соціальних мережах стали інструментами поширення інформації, яка підтримує та виправдовує агресію Кремля, а також дискредитує українську владу та ЗСУ.

Законодавство України й раніше передбачало кримінальну відповідальність за поширення інформації, яка перешкоджає національній безпеці та підриває державний суверенітет. А після 24 лютого Кримінальний кодекс збільшив перелік покарань за умисне та неумисне поширення повідомлень, які сприяють російській агресії, зокрема за пропаганду війни.
Наскільки ефективні передбачені Кримінальним кодексом України покарання за поширення незаконного контенту та якою є практика національних судів у розгляді таких справ до та після повномасштабного вторгнення, розкажуть наші експерти.
 
До участі в обговоренні презентації запрошено представників і представниць Офісу Генерального прокурора України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Касаційного кримінального суду України, Верховної Ради України, а також наших колег з інших правозахисних організацій.
 
Зверніть увагу! Через технічні можливості кількість місць для офлайн-участі обмежена, тому організатори залишають за собою право запропонувати участь онлайн. На ютуб-каналі ППЛ буде доступна трансляція заходу – також за попередньою реєстрацією.

Реєстрація триває до 18.00 понеділка, 19 грудня. Лінк на онлайн-трансляцію ми надішлемо 20 грудня.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: