Презентація видання про окупацію і порушення прав людини в Криму

Дата та час події: 30 Квітня 2015, 11:00
A+ A- Підписатися

30 квітня об 11:00 в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація видання “Півострів страху: хроніка окупації і порушення прав людини в Криму”.

У книзі зібрані результати роботи українських правозахисних організацій, зокрема – аналіз порушень міжнародного права у зв’язку з окупацією Автономної Республіки Крим та Севастополя військами Російської Федерації, перелік основних рішень міжнародних органів, у яких дається оцінка цим подіям, а також документальні дані про порушення прав людини на тимчасово окупованій території Криму в період з лютого 2014 по березень 2015 року.

Видання розвінчує твердження російської пропаганди про те, що анексія Криму відбулася мирним і ненасильницьким шляхом, і містить хроніку окупаційних дій російських мілітаризованих груп та докази їхньої присутності, починаючи з 23 лютого 2014 року. У книзі містяться задокументовані факти про насильницькі викрадення, тортури та вбивства, якими супроводжувалися окупаційні дії на Кримському півострові, та опис політичних переслідувань і найбрутальніших порушень прав людини в Криму протягом року.

Публікація розрахована на представників правозахисних організацій, дипломатичних місій, державних органів влади.

У презентації візьмуть участь автори книги:

Сергій Заєць, експерт Регіонального центру з прав людини;

Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод;

Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини;

Дар’я Свиридова, юристка Української Гельсінської спілки з прав людини;

Ольга Скрипник, голова Центру громадянської просвіти “Альменда”.

Акредитація журналістів на місці за професійними посвідченнями. Додаткова інформація за телефоном 067 445 95 43 або на e-mail tp@humanrights.org.ua.

Прес-конференція проходить за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: