Презентація правозахисних відеороликів на тему недискримінації ЛГБТ

Дата та час події: 18 Травня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

18 травня в Києві відбудеться презентація правозахисних відеороликів на тему недискримінації лесбійок, геїв, бісексуалів / бісексуалок та трансгендерних людей (ЛГБТ) в Україні.

Захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з гомофобією та трансфобією, що відзначається напередодні, 17 травня. 

На жаль, питання дискримінації різноманітних груп меншин в Україні залишаються без уваги держави, особливо якщо мова йде про такі стигматизовані групи, як ЛГБТ. Саме тому слід привернути увагу суспільства до цієї проблеми“, – зазначає Олена Шевченко, директорка громадської організації “Інсайт“, що організовує презентацію. Нагадаємо, що в Україні досі чітко не передбачено захист ЛГБТ-людей від дискримінації. 

Основна складність протидії дискримінації – це її невидимість. Багато людей не помічає проявів дискримінації по відношенню до себе чи близьких. Саме тому на прикладі різноманітних соціальних груп ми розповідаємо, що таке дискримінація і як вона проявляється у житті. Тільки побачивши проблему, ми зможемо викорінити це ганебне явище із життя“, – вважає Назарій Боярський, координатор інформаційної кампанії “Дискримінація обмежує. Протидій!“. Саме в рамках цієї кампанії Коаліції з протидії дискримінації вийшла у світ частина із відеороликів, що будуть презентовані. 

Щоб взяти участь у презентації, потрібно контактувати з організаторами: +380 (50) 410-75-61+380 (50) 392-29-29resource.insight@gmail.com 

Аналогічні презентації незабаром відбудуться в Одесі та Львові.

Довідка: 

ГО “Інсайт” –  українська неурядова організація, місією якої є підвищення якості життя гомосексуальних, бісексуальних, трансгендерних, інтерсексуальних та квір-людей в Україні шляхом реалізації програм просвітницького, правозахисного, інформаційного, культурно-соціального спрямування, а також надання необхідних сервісних послуг. 

Інформаційна кампанія “Дискримінація обмежує. Протидій!” – це ініціатива Коаліції з протидії дискримінації в Україні з низкою партнерів, серед яких –  Офіс Уповноваженого ВР з прав людини та Міжнародний фонд “Відродження”. Її основні завдання: розповісти, що таке дискримінація і чому це погано; показати конкретні приклади дискримінації; навчити, як захищатися від дискримінації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter