Пресконференція “Санкційні списки РНБО. Чи все з ними гаразд?”

Дата та час події: 17 Червня 2021, 10:30
A+ A- Підписатися

17 червня о 10:30 в інформаційній агенції Інтерфакс-Україна (вулиця Рейтарська, 8/5-А, Київ, 01034) відбудеться пресконференція Правозахисного порядку денного “Санкційні списки РНБО. Чи все з ними гаразд?”.

Згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони від 14 травня, запроваджено санкції проти 674 фізичних осіб, більша частина яких, за офіційною версією, є “злодіями в законі” та “кримінальними авторитетами”. 

Однак до списків РНБО занесли щонайменше сім колишніх військовослужбовців, які захищали державний суверенітет України та воювали проти держави-агресора. Це іноземці, громадяни РФ, бійці трьох батальйонів – ім. Шейха Мансура,  ім. Джохара Дудаєва та “Крим”. Згідно з рішенням РНБО, людей, які потрапили до санкційних списків, мають вислати з країни. Під час пресконференції правозахисники нададуть оцінку діям РНБО на предмет дотримання прав людини.

Спікери:

  • Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод;
  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини ZMINA;
  • Борис Захаров, директор БФ “Людина і право”.

По додаткові питання, будь ласка, звертайтесь: e-mail: olena.solodovnikova.ccl@gmail.com, тел.: +38 063 475 08 11.

Платформа “Правозахисний порядок денний” – неформальна коаліція правозахисних організацій, що працюють над розв’язанням системних проблем законодавства та практики для захисту фундаментальних прав людини. Учасниками платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр прав людини ZMINA, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проєкт “Без кордонів”, “Євромайдан SOS” та інші. Координацію роботи платформи здійснює Центр громадянських свобод. Контакти для зв’язку: human.rights.agenda.ua@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: