Презентація позиції правозахисників щодо прийнятих змін до Конституції України в частині правосуддя

Дата та час події: 12 Лютого 2016, 16:16
A+ A- Підписатися

Платформа «Правозахисний Порядок Денний» запрошує представників міжнародних організацій та посольств, що працюють в Україні, на презентацію позиції правозахисників щодо прийнятих змін до Конституції України в частині правосуддя (Розділ 8 “Правосуддя”).

Презентація відбудеться 12 лютого о 14:00 в готелі Radisson Hotel, за адресою вул. Ярославів Вал 22 (Президентський люкс).

Верховна Рада України нещодавно прийняла довгоочікувані зміни до Конституції в частині, що стосується реформи правосуддя. Незважаючи на список досить позитивних змін, проект Конституції містить п’ять загроз правам людини, які були проігноровані депутатами.

У разі, якщо зміни до Конституції будуть прийняті в запропонованому вигляді, українці повинні будуть відмовитися від перспективи створення міжнародного трибуналу по збитому малайзійському Боїнгу, очищення суддівського корпусу  від недобросовісних людей в довгих мантіях і ефективного реформування органів прокуратури. Адвокати отримають монополію на правову допомогу в гіршому сенсі цього слова, в той час як громадяни будуть як і раніше позбавлені права на подачу скарги до Конституційного суду.

В ході заходу, Володимир Яворський, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Аркадій Бущенко, Українська Гельсінська спілка з прав людини, і Олександра Матвійчук, Центр Громадянських Свобод, представлять Позицію правозахисників щодо конституційної реформи в частині правосуддя і дослідження п’яти загроз правам людини в прийнятих змінах до Конституції України в частині, що стосується реформування системи правосуддя.

Тетяна Печончик, Центр Інформації про Права Людини, виступить модератором дискусії.

Впродовж заходу буде забезпечено синхронний переклад.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: