Прес-конференція “Півтора року з COVID-19 у місцях позбавлення волі. Протидіяли чи зволікали?”

Дата та час події: 15 Грудня 2021, 14:30
A+ A- Підписатися

Як протидіють COVID-19 у місцях позбавлення волі? Чи вакцинуються засуджені? Чи ізолюються хворі? Чи достатньо медичних препаратів?

Для українських місць позбавлення волі характерна надмірна скупченість ув’язнених, неналежні матеріально-побутові та санітарно-гігієнічні умови, відсутність адекватного, а іноді зовсім будь-якого медичного забезпечення, високий рівень інфекційних та хронічних захворювань серед засуджених. Таке становище призводить до того, що в умовах пандемії COVID-19 українські місця позбавлення волі становлять загрозу як для ув’язнених/засуджених, так і для персоналу установ.

Команда ГО “Україна без тортур” підготували аналітичний матеріал щодо результатів моніторингу додержання прав і свобод людини в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах у період COVID-19.

Запрошуємо взяти участь у прес-конференції “Півтора року з COVID-19 у місцях позбавлення волі. Протидіяли чи зволікали?”, на якій буде презентований аналітичний матеріал та запропоновані шляхи розвитку наявної ситуації.

Дата та час: 15 грудня о 14:30.

Захід відбудеться онлайн у ZOOM. Для участі у конференції необхідно зареєструватись

Долучитися до заходу можна за посиланням

Або ж слідкувати на Facebook сторінці організації

Захід відбуватиметься у рамках проєкту від Netherlands Helsinki Committee, який спрямований на збір та аналіз інформації про проблеми та успіхи в протистоянні COVID-19 в СІЗО та виправних колоніях. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: