Правозахисний клуб “Культ помсти чи верховенства права: стан та виклики судової реформи в Україні”

Дата та час події: 13 Квітня 2021, 16:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на правозахисний клуб на тему “Культ помсти чи верховенства права: стан та виклики судової реформи в Україні”, який відбудеться 13 квітня о 16:00 на онлайн-платформі Zoom.

Після тривалої перерви Центр громадянських свобод повертається до організації дискусій у традиційному форматі правозахисного клубу. 2021 рік розпочався з тривалої кризи суспільно-політичного життя: це і конфлікт навколо Конституційного Суду України, і судові справи, які набули політичних відтінків, і локальні сплески громадянського незадоволення тощо. Все це не просто нагнітає настрої та радикалізує суспільство, а й створює масштабний протестний потенціал на тлі високого запиту на справедливість. 

Така ситуація є щонайменше приводом для професійної дискусії в експертних колах задля побудови конструктивного діалогу та спільного пошуку рішень.

Під час онлайн-дискусії експерти та правозахисники окреслять межі викликів, які зараз стоять перед суспільством й, зокрема, перед судовою системою та її реформою, що покликана закласти фундамент справедливості та верховенству права в Україні.

Учасники:

  • Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод;
  • Володимир Сущенко, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, голова правління ГО “Експертний центр з прав людини”, науковий консультант Центру Разумкова;
  • Євген Захаров, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини, директор Харківської правозахисної групи;
  • Роман Романов, директор програмної ініціативи “Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”;
  • Володимир Яворський, правозахисник, голова правління Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA;
  • Михайло Жернаков, голова правління Фундації DEJURE, координатор Громадської ради доброчесності.

Реєстраційна форма

Захід транслюватиметься в прямому ефірі на сторінках ППД та ЦГС у мережі Facebook та на каналі https://www.youtube.com/user/CCLukraine.

Посилання на трансляцію ми також надішлемо на пошту, яку ви вкажете під час реєстрації.

По додаткову інформацію прохання звертатися до Ліліченко Марини, Центр громадянських свобод, за тел. 097 253 38 75 або на електронну пошту human.rights.agenda.ua@gmail.com.

Довідково. Правозахисні клуби – це експертний майданчик для обговорення актуальних викликів прав людини. Ми ретельно обираємо тему кожного клубу та запрошуємо спікерів з різними поглядами. Нам важливо створити атмосферу виваженої та глибокої дискусії, якої так не вистачає нашому суспільству. Заходи організовуються Центром громадянських свобод та платформою “Правозахисний порядок денний”

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: