Правозахисна НеКонференція-2021

Дата та час події: 09 Грудня 2021 – 10 Грудня 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

9–10 грудня 2021 року проходитиме головна правозахисна подія року: “Правозахисна НеКонференція” — платформа, на якій збирається велика кількість найвідоміших правозахисників та правозахисниць.

Саме тому команда Центру громадянських свобод запрошує вас провести ці дні разом, аби дізнатися багато цікавих інсайдів про роль українського правозахисту від неймовірно крутих спікерів та спікерок.

Захід буде проходити в онлайн-форматі. Якісний звук та картинку вам забезпечить Громадське ЮА, а сам ефір буде доступний на платформах Facebook та YouTube. Будь ласка, пройдіть реєстрацію

Разом ми будемо обговорювати найбільш актуальні та резонансні теми для сьогодення, а саме: протидія насильству, реформи поліції, тактика солідаризації, напади на активістів/ок, захист персональних даних, зміцнення державних інституцій, перехідне правосуддя та багато інших тем.

Співорганізаторами НеКонференції стали: Управління дотримання прав людини НПУ, Інсайт, Право на захист, Феміністична майстерня, Крим СОС, JustGroup, Ukrainian Legal Advisory Group, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Восток СОС, ZMINA та інші правозахисні організації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: