Правозахисники розкажуть, як Нацбанк дискримінує кримчан

Дата та час події: 21 Січня 2015, 11:30
A+ A- Підписатися

У середу, 21 січня, об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: “Нові жертви дискримінаційних дій Національного банку України”.

Правозахисники, які судяться з Нацбанком через дискримінацію кримчан, знайшли нову категорію постраждалих від дій цього державного органу. Цього разу ними стали громадяни, які багато років тому виїхали з Автономної Республіки Крим, але не прописалися на материковій Україні. Вони несподівано для себе стали нерезидентами та зіштовхнулися з безліччю незручностей. Найцікавіше, що їх позбавили можливості виправити це становище.

Які проблеми вже почали з’являтися у людей з кримською “пропискою”? Як Нацбанк позбавив тисячі українців можливості відновити статус резидента? Як проходить справа про дискримінацію кримчан в суді? 

Про це розкажуть:

• Сергій Заєць, експерт Регіонального центру прав людини;

• Дар’я Свиридова, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини;

• Сергій Пономарьов, начальник відділу з питань недискримінації Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

• Марія Марченко, постраждала від дій Нацбанку.


Модераторка – Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини.

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Довідки за телефоном: (050) 612-00-20, Марина Говорухіна. 

Організатори заходу: Коаліція з протидії дискримінації, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Центр інформації про права людини за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: