Правозахисники оприлюднять переможців премії «Дискримінатор року-2014»
У понеділок, 29 грудня, об 11:00 в інформаційному агентстві «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20, ст.м. «Палац спорту») Коаліція з протидії дискримінації в Україні оприлюднить імена осіб та організацій, які найбільш злісно порушували принципи рівності та недискримінації протягом року. Вони отримають особливу “винагороду” – антипремію «Дискримінатор року-2014».
Символом та матеріальною відзнакою Антипремії стануть шори – спеціальні пластини, які надягають на голову коням для того, аби ті не могли дивитися по сторонах. Адже лауреати Антипремії своїми діями виявляють зашореність та обмеженість у поглядах та діях.
На звання «Дискримінатор року-2014» претендують: ДАІ, Національний банк України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-мер Києва Олександр Омельченко, ДельтаБанк, бійцівський клуб «Оплот», Володимир Путін та інші.
Хто з них і за що отримає шори і звання «Дискримінатора року», розкажуть:
- Назарій Боярський, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні, координатор освітніх програм Центру Громадянських Свобод;
- Ірина Федорович, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні, співкординаторка проекту «Без кордонів» Центру «Соціальна дія»;
- Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини.
Реєстрація ЗМІ на місці за професійними посвідченнями.
Додаткова інформація за телефоном: (067)445-54-43.
Довідка: Коаліція з протидії дискримінації в Україні є всеукраїнською недержавною громадською правозахисною ініціативою, яка виникла у 2011 році і зараз об’єднує 50 організацій громадянського суспільства. Діяльність Коаліції спрямовано на реальне забезпечення в Україні принципу громадянської рівності для всіх людей, незалежно від певних соціальних чи індивідуальних ознак, які визнані в міжнародному, європейському та національному праві такими, що потребують захисту від дискримінації; розвиток, розширення та вдосконалення прав і свобод людини в Україні; протидію спробам необґрунтовано та несправедливо обмежити права певних категорій громадян; викорінення такого явища, як дискримінація, із суспільного життя.