Показ фільму “Поруш тишу” про вплив повномасштабної війни на рівень домашнього насильства та його форми

Дата та час події: 24 Травня 2023, 16:30
A+ A- Підписатися

24 травня об 16:30 у місті Києві відбудеться показ фільму “Поруш тишу”. Фільм розповідає про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у фільмі висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального. 

Стрічка підіймає питання тенденцій, статистичних змін, сервісів надання допомоги та прикладів конкретних проблем із якими звертаються постраждалі. 

Зокрема, висвітлена робота мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, денних центрів, кризових кімнат, притулків, гарячої лінії для чоловіків, національної гарячої лінії для дітей та молоді, Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, а органів Національної поліції.

Крім того, стрічка показує роботу сервісів для допомоги українцям, які пережили насильство, пов’язане з війною, зокрема, Центрів допомоги врятованим, онлайн-платформи “Аврора”. 

Ведучою заходу є почесна амбасадорка UNFPA в Україні — Марія Єфросініна

Під час події ви матимете нагоду поспілкуватися із працівниками сервісів допомоги постраждалим, взяти коментарі представників уряду України, Канади, США, Гуманітарного фонду для України, Фонду ООН у галузі народонаселення, ГО “Ла Страда-Україна”, представників Національної поліції, а також отримати останню інформацію щодо статистики випадків, як домашнього насильства, так і насильства, пов’язаного з війною. 

Довідково: 

Фільм створено UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, спільно із StarLight Doc, за фінансової підтримки урядів Канади, Великої Британії, Бюро гуманітарної допомоги USAID та Гуманітарного фонду для України (UHF). 

UNFPA в Україні розвиває роботу 100 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у 21 регіоні України, Гарячої лінії психологічної підтримки для чоловіків, підтримує розвиток систем боротьби із насильством в межах проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства”, учасниками якого є 45 громад України, розвиває мережу із 11 Центрів допомоги врятованим, онлайн-платформу “Аврора”, мережу просторів для жінок та дівчат “Вільна”. 

З роботою кожного проєкту можна ознайомитися на сайті UNFPA

Трейлер фільму можна переглянути за посиланням

Контактна особа: Ірина Саєвич, +380674960296

saievych@unfpa.org 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter