Підсумкова конференція ІІ етапу міжнародного проекту “Зміни перспектив медіаосвіти та політичного діалогу”
9 листопада 2018 року об 11:00 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1, м. Київ) відбудеться підсумкова конференція другого етапу міжнародного проекту “Зміни перспектив медіаосвіти та політичного діалогу”.
Країни-учасниці: Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина.
Робочі мови: українська, англійська.
Цього року проект проводиться трьома етапами. Перший етап проходив у місті Одеса на базі Національного університету “Одеська юридична академія” з 24 по 31 серпня. Другий етап відбудеться у місті Київ на базі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 4 по 11 листопада. Завершальний етап запланований на початок грудня у місті Єреван, Вірменія.
Головною метою є об’єднання зусиль і обмін досвідом між медійними працівниками, культурними діячами, науковцями, неприбутковими громадськими організаціями країн, які були або на теперішній час є учасниками збройних конфліктів.
Організатори та учасники з Вірменії та Грузії розкажуть про свій досвід роботи під час резонансних збройних конфліктів у Нагорному Карабасі та Південній Осетії.
Відбудеться дискусія з приводу місії та відповідальності медіа в умовах заморожених конфліктів.
У межах проекту працюють три робочі групи: дебати, аудіовізуальне виробництво (відео, радіо) та документування (преса, блоги).
З 5 по 10 листопада в Інституті журналістики проводитиметься відкрита фотовиставка Софії Самойлової, присвячена території проведення антитерористичної операції в Україні. Після підсумкової конференції 9 листопада відвідувачі зможуть поспілкуватися з автором. Ідейним натхненником проекту є д-р Вольфґанґ Рессманн, директор відкритого каналу OK-TV м. Людвіґзгафен, Німеччина. Він пояснить основні завдання проекту, розкаже про плани після завершення проекту, а також наявні та прогнозовані результати.
Під час проведення попередніх проектів був створений веб-ресурс для публікації медіапродуктів, які виготовляються учасниками проекту: http://infocenter.com.ua/. Серед попередніх результатів – сюжет до 30-річчя Чорнобильської катастрофи (http://infocenter.com.ua/?p=835).
Україна та Німеччина співпрацюють у цьому складі організаторів втретє. Вірменія залучена вдруге. Грузія бере участь уперше.
Проект проводиться за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
З питань організації інтерв’ю з д-р Вольфґанґом Рессманном та Софією Самойловою, а також деталей проведення підсумкової конференції звертайтеся за телефоном +38 095 429 00 50 (Катерина Соколова) або пишіть на електронну адресу international.izh@gmail.com.