Переслідування, напади, погрози активістам з початку 2021 року – презентація доповіді

Дата та час події: 27 Квітня 2021, 12:00
A+ A- Підписатися

У вівторок, 27 квітня, о 12:00 у Zoom та на Facebook-сторінці Центру прав людини ZMINA відбудеться онлайн-пресконференція “Напади і тиск на громадських активістів: як змінюється ситуація з початку року?”. Захід організовано в межах проєкту “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні”, що фінансується ЄС.

Під час заходу ZMINA презентує моніторингову доповідь щодо переслідувань активістів і правозахисників у І кварталі 2021 року.

Учасники брифінгу наведуть статистику випадків тиску та переслідувань активістів з початку року, розкажуть про найрезонансніші кейси за цей період і перебіг розслідувань цих справ, а також назвуть актуальні тренди, що характеризують активізм та правозахист в Україні як явище. 

Запрошуємо представників ЗМІ до участі

Що? Презентація доповіді щодо переслідувань активістів і правозахисників у І кварталі 2021 року

Де? У Zoom та на Facebook-сторінці Центру прав людини ZMINA

Коли? 27 квітня о 12:00

Спікери:

  • Анастасія Москвичова, дослідниця Центру прав людини ZMINA;
  • Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини ZMINА;
  • Роман Ратушний, голова ініціативи “Захистимо Протасів Яр”;
  • Олег Альохін, голова Асоціації ЛГБТ “ЛІГА”; 
  • Наталія Оніпко, голова благодійного фонду “Запорука”.

Модераторка – Людмила Янкіна, координаторка проєктів Центру прав людини ZMINA.

Мова заходу: українська із синхронним перекладом англійською всередині Zoom. Трансляція заходу буде доступна на Facebook-сторінці ZMINA українською мовою та англійською згодом у записі на каналах ZMINA.

Реєстрація для участі в Zoom. Зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-кімнату на електронну адресу, вказану під час реєстрації

Проєкт “Підвищення ролі та захисту правозахисників в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Нідерландським Гельсінським комітетом за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт зосереджується на правовому та оперативному захисті й підтримці правозахисників і антикорупційних активістів в Україні, підтримці позитивної ролі правозахисників у суспільстві та налагодженні зв’язків між ними, збільшенні кількості ефективних розслідувань нападів на правозахисників та активістів тощо. Проєкт триває з 2019 до 2022 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: