Онлайн-зустріч з медіаюристами на тему “Виклики свободі слова під час війни в Україні”

Дата та час події: 21 Вересня 2022, 10:00
A+ A- Підписатися
21 вересня 2022 року  о 10:00 Платформа прав людини проведе онлайн-зустріч з медіаюристами на тему “Виклики свободі слова під час війни в Україні”. 
 
Зустріч відбудеться у форматі дискусії та відповідей на запитання, пов’язані з темою заходу.
 
“Це можливість наживо поспілкуватися з практикуючими у сфері медіа юристами і адвокатами, поділитися своїм досвідом з колегами і отримати відповіді на свої запитання. Ба більше, ви можете поставити своє запитання заздалегідь – під час реєстрації, тоді ми зможемо підготувати для вас більш вичерпну відповідь”, – пишуть організатори. 

На запитання відповідатимуть:

Олександр Бурмагін, медіаексперт, юрист, адвокат у процесах із захисту свободи слова та журналістів, зокрема в ЄСПЛ, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, веде правозахисну діяльність та займається консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Людмила Опришко, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Євгеній Воробйов, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. 

Микола Гринишак, медіаюрист, адвокат. Веде правозахисну діяльність із 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Щоб отримати запрошення на подію, необхідно зареєструватися за посиланням до 9-ї години 20 вересня.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: