Онлайн-тренінг “Гендерна чутливість у друкованій пресі з деокупованих та прифронтових територій”
Громадська організація “Жінки в медіа” в партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики (МКІП), Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” і ПАТ НСТУ “Суспільне” запрошує 28 травня, об 11:00, на онлайн-тренінг “Гендерна чутливість у друкованій пресі з деокупованих та прифронтових територій”.
Цей тренінг призначений для друкованої преси з Херсонської, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Дніпропетровської областей, але приєднатися можуть усі зацікавлені медійники незалежно від типу медіа чи регіону.
Поговоримо про таке:
- Чому в умовах війни важливо готувати матеріали про сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК), та як це робити коректно?
- Журналістська етика та стандарти під час висвітлення проблеми гендерно зумовленого та домашнього насильства.
- Як підвищити обізнаність та чутливість аудиторії до цих проблем.
Серед спікерок:
- Христина Кіт, голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”, адвокатка, кандидатка юридичних наук.
- Настя Іванців, репортерка ПАТ НСТУ “Суспільне”.
- Ліза Кузьменко, голова ГО “Жінки в медіа”, членкиня Комісії з журналістської етики.
Усім учасникам та учасницям після тренінгу видається сертифікат про участь.
Для друкованої преси з деокупованих та прифронтових територій після тренінгу є можливість отримати підтримку (грошову / менторську) для створення статей у друкованих газетах з тематики СНПК та гендерно зумовленого насильства.
Потрібна реєстрація: https://forms.gle/r1roHhEk2GTVG4Q39
Ця діяльність стала можливою завдяки New Democracy Fund (NDF) та International Media Support (IMS) у межах проєкту “Руйнуємо бар’єри разом: об’єднуючи громадські організації, медіа та державні органи для досягнення гендерної рівності в медійному просторі України”, що реалізується ГО “Жінки в медіа”. Будь-які висловлені тут погляди належать авторам і необов’язково відображають погляди NDF або IMS.