Онлайн-презентація курсу громадянської освіти “Демократія через дії”

Дата та час події: 05 Жовтня 2023, 16:00
A+ A- Підписатися

Міжнародна громадська організація “IFES Україна” запрошує на онлайн-презентацію курсу громадянської освіти “Демократія через дії”, яка відбудеться 5 жовтня о 16.00.

Розуміючи важливість розвитку громадянської освіти в Україні, “IFES Україна” запускає курс із громадянської освіти “Демократія через дії” для вразливих категорій молоді, включно з молоддю з інвалідністю. Матеріали курсу базуються на світовій методології IFES із громадянської освіти “Посилення залученості через освіту для демократії” (Strengthening Engagement through Education for Democracy – SEED).

Курс охоплює такі теми, як ідеології та політичні режими, права людини, державний устрій України, фізична та цифрова участь громадян на місцевому та національному рівнях, усвідомлена участь у виборах. Курс складається з освітнього серіалу, розміщеного на національній платформі “Дія.Освіта”, офлайн-тренінгу та низки активностей для випускників.

На презентації ми розповімо про методологію курсу, освітній серіал, регіональні тренінги, програму стажувань, а також інші можливості для випускників.

Учасники презентації:

  • Руслана Коренчук, проєктна менеджерка порталу “Дія.Освіта”;
  • Олександр Ткачинський, фахівець із громадянської освіти “IFES Україна”;
  • Ірина Виртосу, співзасновниця громадської організації “Боротьба за права”.

Презентація відбудеться на платформі “Фейсбук” за посиланням

Курс громадянської освіти “Демократія через дії” створений Міжнародною Фундацією виборчих систем (IFES) у партнерстві з ГО “Боротьба за права”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter