Онлайн-показ фільму Марини Ер Горбач “Омар та ми” до Міжнародного дня мігранта

Дата та час події: 18 Грудня 2020, 18:00 – 20:00
A+ A- Підписатися

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує на онлайн-показ фільму Марини Ер Горбач “Омар та ми”. Показ відбудеться з 18:00 до 20:00 18 грудня, у Міжнародний день мігранта, в межах Глобального фестивалю фільмів про міграцію.

Ісмет пропрацював до пенсії в жандармерії й нещодавно звільнився. Колишньому військовому непросто адаптуватися до цивільного життя, складно спілкуватися з родиною й сусідами. Його єдиний син поїхав до США, а тепер і дружина прагне в Америку до сина. Несподівана зустріч із біженцями Омаром та Марією стає для Ісмета непростим досвідом, адже він, як і більшість людей, має власні погляди та упередження…

Режисерка фільму Марина Ер Горбач – випускниця Київського національного університету театру, кiно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого, яка живе й працює в Туреччині.

Професійні актори Тадж Шер Якуб та Хала Алсаяснех, які знялися в ролі Омара та Марії, самі є біженцями із Сирії.

Фільм “Омар і ми” отримав нагороди кінофестивалів у Туреччині, Франції, Німеччині, Португалії, Ізраїлі, Індії, Аргентині, Болгарії, Румунії, Польщі та США.

Більше інформації та новини щодо показу шукайте на фейсбук-сторінці.

Охочих подивитися фільм (він демонструватиметься з англійськими та українськими субтитрами) просимо зареєструватися за посиланням https://bit.ly/кіно2020 до 14:00 18 грудня.

Щодо подальшої інформації та з приводу інтерв’ю з Мариною Ер Горбач звертайтеся до менеджерки з комунікацій Представництва МОМ в Україні Варвари Жлуктенко (067 447 97 92vzhluktenko@iom.int).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: