Онлайн-навчання в школі “Журналістика примирення: медіа розвивають порозуміння між ВПО та приймаючими громадами”
Організація “Жінки в медіа” оголошує набір журналістів та журналісток на онлайн-навчання в школі “Журналістика примирення: медіа розвивають порозуміння між ВПО та приймаючими громадами” 24 – 25 квітня 2023 року (з 10:00 до 14:00).
Мета школи: роз’яснити роль медіа в налагодженні порозуміння і співпраці між ВПО та приймаючими громадами з особливим акцентом на недискримінації вразливих груп, зокрема жінок і дівчат.
Успішне проходження школи дає право на сертифікат, а також переваги на Конкурсі малих грантів на вироблення журналістських матеріалів (стаття, ТВ-сюжет, подкаст, фотовиставка / ілюстрації та інше) з тематики школи в розмірі 10 000 грн. Конкурс буде оголошено додатково після завершення школи.
Серед тем школи:
- журналістська етика і стандарти на практиці;
- розслідування: як місцевим журналістам проводити розслідування щодо належного включення ВПО в локальні громади;
- включення проблематики вразливих груп, зокрема жінок і дівчат, в журналістські матеріали;
- сторітелінг без стигми і дискримінації: як розповідати історії;
- юридичні аспекти висвітлення журналістами резонансних тем: на що звертати увагу під час допублікаційної експертизи матеріалів;
- пітчинг матеріалів: як пропонувати цікаві теми редакторам.
Спікерки школи: Марта Чумало, правозахисниця, заступниця голови центру “Жіночі перспективи” (Львів), лауреатка міжнародної шведської премії Улофа Пальме, понад 20 років захищає права жінок; Євгенія Моторевська, журналістка, голова відділу воєнних розслідувань видання “The Kyiv Independent”; Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа і комунікацій, членкиня КЖЕ; Олександра Горчинська, журналістка NV, членкиня ГО “Жінки в медіа”; Оксана Максименюк, медіаюристка, керівниця юридичного відділу ГО “Інститут розвитку регіональної преси”, та Ліна Кущ, перша секретар НСЖУ, членкиня КЖЕ.
Подати заявку потрібно до 20 квітня включно за посиланням https://forms.gle/n5rx2w5ELCegVfKK7
Ця подія стала можливою завдяки підтримці уряду Канади в межах проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським жіночим фондом. Відповідальною за зміст інформації є ГО “Жінки в медіа”. Інформація, що представлена, не завжди відбиває погляди уряду Канади і УЖФ.