Онлайн-лекторій “And Justice for All” до Дня міжнародного правосуддя

Дата та час події: 17 Липня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Щороку у світі 17 липня відзначається День міжнародного правосуддя. Цю дату встановлено на честь ухвалення в 1998 році Римського статуту Міжнародного кримінального суду – першого в історії постійного органу міжнародного правосуддя, що має юрисдикцію безпосередньо на підставі міжнародного права притягати до кримінальної відповідальності за найтяжчі злочини.

“Саме з Міжнародним кримінальним судом пов’язані сподівання на правосуддя та припинення безкарності щодо тих, хто масово нехтує життям, гідністю й іншими основоположними правами та свободами людини, незважаючи на причини, якими злочинці намагаються виправдати свої дії”, – переконаний Микола Гнатовський.

День міжнародного кримінального правосуддя супроводжується різними заходами та акціями, які проводять правозахисники з усього світу, щоб ще раз підтвердити важливість боротьби з безкарністю.

Центр громадянських свобод не став винятком. І вже 17 липня спільно з Парламентарями за глобальні дії, Представництвом Президента України в АР Крим та Українською асоціацією міжнародного права ми проведемо онлайн-лекторій із відомими науковцями та експертами.

Розклад онлайн-лекцій: 

Доступ до трансляції буде надіслано на пошту, яку ви вказали під час реєстрації.

12:00 – 12:30 – “Римський статут МКС в 22: Можливості та виклики щодо ефективності та універсальності єдиної постійної та встановленої юрисдикційної системи міжнародного правосуддя, спрямованої на боротьбу з безкарністю”.

Лектор: Девід Донат-Каттін, генеральний секретар Парламентарів за глобальні дії (PGA); доцент кафедри міжнародного права, Центр глобальних питань Нью-Йоркського університету (NYU).

Мова: англійська.

12:30 – 13:00 – “Міжнародний кримінальний суд: основи діяльності та попереднє вивчення ситуації в Україні”.

Лектор: Антон Кориневич, постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим, науковець, кандидат юридичних наук, доцент, голова робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

Мова: українська.

13:00 – 13:30 “Реалізація міжнародного кримінального права на національному рівні: українські проблеми та перспективи”.

Лектор: Костянтин Задоя, доцент кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук.

Мова: українська.

13:30 – 14:00 “Правосуддя за найтяжчі міжнародні злочини: історія і сучасність”.

Лектор: Микола Гнатовський, доцент Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, президент Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню або покаранню, перший віцепрезидент Української асоціації міжнародного права.

Мова: українська.

Подія у Facebook.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: