Онлайн-курс із діджиталізації громадських організацій

Дата та час події: 30 Квітня 2021
A+ A- Підписатися

Фонд “Професійний розвиток Харкова” випустив онлайн-курс із діджиталізації громадських організацій. Він покликаний допомогти НГО подолати наслідки карантину та навчити сучасних онлайн-інструментів і практик. Курс складається з відеолекцій від експертів у сфері цифрової трансформації та додаткових матеріалів, які пропонують організаціям запровадити ефективні технологічні рішення.

Онлайн-курс створено в межах проєкту “Digitaliзація громадських організацій”, мета якого – навчити ГО методик та інструментів, які дозволять організаціям ефективно і якісно працювати в онлайн-режимі. Тридцять громадських організацій пройшли навчання, також їм була надана підтримка в отриманні цифрової інфраструктури (Canva Pro, Office 365 for non profits).

Завдяки створенню онлайн-курсу кожен може пройти тренінги, які покращать діджитал-навички та зроблять роботу в інтернеті ефективною.

Серед тем, які можна прослухати: “Організація роботи команди онлайн: принципи й техніки”, “Бухгалтерія громадських організацій”, “Організація та проведення вебінарів”, “Microsoft 365 для організації командної роботи онлайн”, “Дизайн у громадських організацій”, “Візуалізація даних та інфографіка”.

Щоб отримати доступ до онлайн-курсу, необхідно заповнити анкету на сайті Фонду.

Проєкт “Digitaliзація громадських організацій” організовує Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: