Онлайн-конференція “Закривавлене дитинство: воєнні злочини Росії проти українських дітей”

Дата та час події: 01 Червня 2022, 11:00
A+ A- Підписатися

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, об 11:00 відбудеться онлайн-конференція “Закривавлене дитинство: воєнні злочини Росії проти українських дітей”.

Під час заходу правозахисники презентують задокументовані дані про воєнні злочини, які стосуються українських дітей, включно з бомбардуванням житлових кварталів, шкіл, дитячих садків; використанням заборонених засобів ведення війни, від яких страждають діти; вбивствами, пораненнями, жорстоким поводженням та сексуальним насильством над дітьми; викраденням та примусовою депортацією дітей, вербуванням підлітків для участі у воєнних діях; пропагандою мілітаризму серед українських дітей на окупованих територіях і стиранням їхньої національної ідентичності та іншими фактами. Окремо йтиметься про порушення права дітей на освіту. Будуть оприлюднені дані щодо розслідування воєнних злочинів проти дітей, які веде Офіс генерального прокурора.

Учасники:

  • Андрій Черноусов, провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень;
  • Олена Розвадовська, голова правління благодійного фонду “Голоси дітей”;
  • Валентина Потапова, голова Центру громадянської просвіти “Альменда”;
  • Інна Заворотько, аспірантка кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Києво-Могилянська академія», експертка Фонду підтримки фундаментальних досліджень;
  • Юлія Усенко, голова Департаменту захисту прав дітей та протидії насильству Офісу генпрокурора України (tbc).

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.

Захід відбудеться на платформі Zoom і транслюватиметься на сторінці коаліції “Україна. П’ята ранку”, Центру прав людини ZMINA та інших організацій-учасниць коаліції за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Реєстрація ЗМІ за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: