Онлайн-дискусія “Жіноче лідерство в креативних індустріях”

Дата та час події: 09 Березня 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

Креативні індустрії вже давно стали рушієм прогресу. А разом з ним змінюється й саме суспільство. 9 березня запрошуємо доєднатися до онлайн-заходу “Жіноче лідерство в креативних індустріях”, який організовує Національне бюро “Креативна Європа” в Україні в межах HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні вчетверте.

У рамках заходу відбудеться онлайн-дискусія щодо ролі жінки та жіночого лідерства в культурних та креативних індустріях та онлайн-нетворкінг для всіх, хто хоче знайти менеджера або проєкт своєї мрії.

Онлайн-дискусія “Жіноче лідерство в креативних індустріях” (11:30 – 12:30)

Ми розглянемо та поговоримо про нові прогресивні погляди на управління культурними проєктами, жіноче лідерство на керівних посадах, питання материнства та професійного розвитку, а також як такі ідеї можуть отримати підтримку найбільшої програми ЄС для розвитку культурних та креативних індустрій “Креативна Європа”.

Учасницями дискусії будуть представниці європейських проєктів, які підтримують жінок у різних сферах культурних індустрій та вже отримали підтримку програми “Креативна Європа”:

  • Else Christensen-Redzepovic (Данія), проєктна менеджерка проєкту “Voices of Culture”, який сприяє побудові діалогу між усіма стейкхолдерами сфери культури та креативності; 
  • Mia Ternström (Швеція), проєктна менеджерка проєкту “Keychange”, який сприяє гендерному різноманіттю в музичній індустрії; 
  • Тетяна Чернецька (Україна), проєктна менеджерка Центру гендерної культури в Харкові, місією якого є промоція ідей гендерної рівності через включення та діалог культурної спільноти.

Робоча мова дискусії – англійська.

Трансляція дискусії відбудеться на Facebook-сторінці Національного бюро “Креативна Європа” в Україні.

Matchmaking для представників українських ККІ (13:00 – 15:00)

У продовження заходу відбудеться закритий онлайн-нетворкінг для тих, хто працює у сфері культурних та креативних індустрій, хоче розвиватися і розвивати свої ідеї та проєкти. Під час нетворкінгу за дві години в реальному часі у кожного учасника буде можливість презентувати ідею проєкту, знайти потенційних партнерів та однодумців або ж знайти менеджера для проєкту чи роботу в проєкті своєї мрії.

Усього для участі буде обрано 50 осіб, ґрунтуючись на їхній мотивації.

Подати заявку на участь можна до 1 березня за посиланням.

Підтвердження участі та лінк доступу отримають лише підтверджені учасники. До 5 березня всі відібрані учасники отримають підтвердження про участь на електронну пошту, яка була вказана в заявці.

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки, – це глобальний рух солідарності на підтримку гендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: