Онлайн-дискусія “Поліція vs домашнє насильство. Хто захистить від кривдника?”

Дата та час події: 29 Травня 2020, 10:00
A+ A- Підписатися

Центр громадянських свобод спільно з кампанією проти сексизму в медіа та політиці “Повага” запрошують  узяти участь в онлайн-дискусії на тему “Поліція vs домашнє насильство. Хто захистить від кривдника?”. Захід відбудеться 29 травня 2020 року о 10:00. Орієнтовна тривалість заходу – 1,5  години.

Тема домашнього насильства давно не нова. Та в період карантину стала набагато гострішою. Під час перебування вдома побут та ізоляція починають дратувати багатьох, обмежений простір з необмеженими можливостями для агресії часто призводять до домашнього насильства.

І абсолютно не секрет, що домашнє насильство може починатися з таких “незначних дрібниць”, як постійні прискіпування кривдника до членів сім”ї, а як наслідок страждають всі, хто поряд.

Гарячі лінії громадських організацій та поліції переповнені від дзвінків з повідомленнями про насильство.

Та чи повноцінно захищені жертви від своїх кривдників?

Чи ефективні механізми захисту?

Чи вчасно та повноцінно надходить допомога жертвам?

Чого не вистачає для належного захисту жертв та покарання кривдника?

Про це та інше говоритимемо зі спікерками дискусії:

Віра Левко, суддя Дніпровського районного суду м. Києва, тренерка;

Марина Амонс – завідувачка сектору з питань координації у сфері протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та дотримання прав дитини Управління моніторингу дотримання прав людини МВС;

Олена Дашутіна – начальниця відділу моніторингу питань ґендерної рівності та координації протидії домашньому насильству Управління дотримання прав людини Національної поліції;

Василь Богдан – начальник відділу превентивних заходів та протидії домашньому насильству Департаменту превентивної діяльності Національної поліції;

Модераторка дискусії – Ірина Славінська, координаторка з ґендерних питань кампанії проти сексизму в медіа та політиці “Повага”.

Реєстраційна форма: https://cutt.ly/gyPB9kw.

Посилання на вебінар: https://meet.jit.si/Against_Domestic_Violence,  пароль від зустрічі, буде надіслано вам на пошту, з якої ви зареєструвались.

З усіх організаційних питань просимо звертатися до експертки Центру громадянських свобод Марини Ліліченко: 097 253 38 75 або на електронну пошту ccl.org.ua@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: