Оголошено набір до онлайн-школи “Політика + Медіа”

Дата та час події: 07 Липня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Ми в ІРРП разом із проєктом “Жінки – 50% успіху України” та кампанією проти сексизму в медіа та політиці “Повага” за підтримки Національного Демократичного Інституту запускаємо онлайн-школу “Політика + Медіа”!

Мета школи – вдосконалення навичок здорової комунікації та покращення взаємодії між місцевими політикинями та медійницями й медійниками, які працюють із політичною тематикою.

Викладачі школи – відомі українські тренери та тренерки, практики зі значним професійним вітчизняним та міжнародним досвідом:

Олег Хоменок, старший радник з питань медіа в Internews Network, член Комісії з журналістської етики;
Наталія Процюк, тренерка з комунікацій, політтехнологій, викладачка, наставниця та експертка Курсу для лідерів, посолка Фонду сім’ї Богдана Гаврилишина в Хмельницькій області;
Любов Багацька, редакторка нових медіа телеканалу “Настоящее Время”;
Ніна Кур’ята, ексголова Української служби BBC;
Людмила Панкратова, адвокатеса та медіаюристка ІРРП;
Ірина Славінська, координаторка гендерних питань кампанії “Повага”, продюсерка UA: Радіо Культура;
– Вікторія Кобиляцька, заступниця головної редакторки проєкту “Жінки – 50% успіху України”, журналістка;
– Альона Романюк, тренерка з комунікацій, редакторка проєкту “По той бік новин”.

Школа “Політика + Медіа” складається з двох взаємодоповнювальних компонентів – навчання політичних журналісток/-ів та політикинь. Отже, до участі запрошуються: 

I) журналісти та журналістки, які працюють у локальних та регіональних медіа, дотримуються стандартів професії та працюють з політичною тематикою, прагнуть удосконалити свій фаховий рівень висвітлення виборчого процесу – навички пошуку та аналізу інформації про кандидатів/-ок та партій до, під час та після місцевих виборів, створення унікальнальних гендерно чутливих матеріалів про жіноче лідерство, успішно інтерв’ювати політиків та політикинь, сторітелінгу в журналістиці.

II) політичні лідерки та громадські діячки, які планують балотуватися на місцевих виборах – 2020, хочуть навчитися або вдосконалити свої вміння створювати інформаційні приводи, ефективно комунікувати з медіа, давати інтерв’ю, знайти й створити свій унікальний образ політикині.

Розклад та програма навчання:
для ЖУРНАЛІСТІВ тут;
для ПОЛІТИКИНЬ тут.

Для участі заповніть, будь ласка, анкету:
анкета для участі ЖУРНАЛІСТІВ тут;
анкета для участі ПОЛІТИКИНЬ тут.

Дедлайн подання анкети до 15:00 год 7 липня (2020)

За час навчання в школі “Політика + Медіа” (онлайн-інтенсив із 13 до 24 липня включно, а також консультаційний супровід для закріплення здобутих знань і навичок):

I) журналісти та журналістки підготують щонайменше три професійні журналістські матеріали – профайли кандидатки / кандидата в депутати чи аналітичну статтю щодо програм партій у частині дотримання гендерних квот та/або гендерної рівності; гендерно чутливий, збалансований матеріал на актуальну політичну тематику; а також інтерв’ю з політикинею або громадською діячкою, яка балотуватиметься на найближчих виборах у місцеву владу. Найкращі інтерв’ю ГО “ІРРП” розмістить на власному сайті та ресурсах кампанії проти сексизму в медіа та політиці “Повага” і проєкту “Жінки – це 50% успіху України” (за вибором та рішенням редакції).

II) політикині сформулюють власне ключове повідомлення, підготують комунікаційну стратегію, медіаплан, контент-план, інформаційний пакет, створять власний унікальний образ політикині в соцмережах, підготують графічний та відеоконтент для своїх соцмереж, підготуються та гідно дадуть інтерв’ю в медіа, дізнаються про способи юридичного захисту своїх прав у разі порушення журналіст(к)ами етики й стандартів, а також зрозуміють, як ефективно реагувати на політичні “вкиди”, фейки й маніпуляції.

Форма навчання – онлайн, платформа Zoom.
Мова навчання – українська.
Необхідна техніка – стабільний інтернет, ноутбук, комп’ютер або планшет.
Участь безкоштовна.

Кількість учасниць та учасників обмежена – ми оберемо для навчання по 10 учасниць/-ків для (I) групи журналісток/-ів та (II) групи політикинь.

Учасники зобов’язуються бути присутніми та брати активну участь протягом усіх днів школи й виконувати практичні завдання.

Після завершення навчання всі учасниці та учасники отримають Сертифікат про закінчення школи “Політика + Медіа”.

* Обрані кандидати та кандидатки отримають запрошення 9 липня (2020) на електронну скриньку.

** З питань школи “Політика + Медіа” звертайтеся на v.lisovyk@gamil.com або телефон +38-050-241-8386.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: