Офіс Дій проводить четвертий набір стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив

Дата та час події: 11 Вересня 2023, 20:00
A+ A- Підписатися

До 11 вересня 2023 року активісти, волонтери, громадські діячі та всі, хто зараз наближують перемогу, можуть подати заявку на отримання стипендії від Офісу Дій. Офіс Дій – ініціатива, мета якої підтримати сталий розвиток громадських і волонтерських рухів та активістів в умовах нових викликів, спричинених повномасштабним вторгненням Росії у лютому 2022 року.

Завдяки стипендіальній програмі проєкт прагне підтримати суспільно-корисні громадські та/або медіапроєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції у світі.

Стипендіальна програма це: фінансова, психологічна та менторська підтримка, ваша участь в нетворкінгах та внесок в спільноту. 

Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України.

Важливо: програма поширюється як на учасників, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.   

Пріоритетні напрямки проєктів

  • Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;
  • Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
  • Документування воєнних злочинів РФ;
  • Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;
  • Освітні проєкти;
  • Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з-поміж ВПО.

Розмір стипендії: 500 $ на місяць. 

Тривалість програми: 3 місяці.

Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.

Під час відбору проєктів зважатимуть на такі фактори:

  • Вмотивованість учасників/ниць підсилювати свої проєкти завдяки допомозі менторів та бажання ділитись корисним досвідом з іншими учасниками/цями програми;
  • Суспільна користь та актуальність теми проєкту в контексті криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року;
  • Спроможність досягати запланованих цілей у своїх проєктах.

Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині.

Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої та другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій

Дедлайн – 11 вересня 2023 року, 20:00

Маєте запитання? Пишіть нам в Instagram чи Facebook або на community@actionoffice.org.

Ще однією можливістю в Стипендіальній програмі від Офісу Дій є отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже”.

Ініціатива “Небайдуже” – це команда з-понад 100 досвідчених українських психологів і психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих і дітей в умовах війни.

Також наші партнери Офісу Дій Юридична клініка для волонтерів від БФ “Спілка мертвих юристів” в межах програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Більше про проєкт на сайті.   

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter